apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Religine fanatike Vida su vyru aptarineja burtininko Tukurucio pasirodyma // Vienaturtis // 2021.09.22 // komp. piešiniai
280 kb

peržiūrėjo: 165
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė – Lajūnienė? Gal atsimenate, kaip kartą šita gyliai religinga moteris su savo sutuoktiniu važiavo autobusu iš Panevėžio namo – Kupiškin, ir to didmiesčio autobusų stoties teritorijoje netikėtai pamatė besisukiojant labai seniai Vidos matytą veidą – burtininką Tukurutį? Taip, tą patį burtininką Tukurutį Kosmonautą, kuris su savo šeima gyvena Nycių kaime ir verčiasi magija, burtais. Gal paskutinį kartą tik prieš 10 metų, davatka Vida buvo tą patį Tukurutį gyvai iš arti mačiusi, bet jo veido bruožų ilgus metus iki pat šiol ji dar nepamiršo, tad po to, kai Lajūnų pora tą patį Tukurutį iš tolo stotyje vėl gyvai išvydo, tai Vidą ir jos vyrą Žydrūną taip stipriai nustebino ir sujaudino, kad jie, net ir grįžę namo, tik vien apie Tukurutį ištisai dviese ir diskutavo. Nesiliovė tą burtininką apkalbėti net ir visą sekančią dieną, ypač po to, kai Žydrūnas per namų kompiuterį, internete ėmė ir aptiko paties Tukuručio įdėtą skalbimą apie jo siūlomas magijos paslaugas: ateities spėjimai, negatyvių energetinių pakenkimų nuėmimas, magiškų eleksyrų gamyba. Tada buvo jau vakaras, pati Vida stovėjo nuoga duše ir prausėsi po bėgančiu vandens srautu. Perskaityto skelbimo turinys Žydrūną, kaip rimtą krikščionį, širdyje taip rimtai sunervino (Lajūnų pora labai stipriai juk smerkia okultizmą), kad jis net iškėlė garsiai klausimą: „kaip tokius negerus dalykus darantį nusidėjėlį Tukurutį šventa žemė ir nešioja?“ O žmona iš dušo jam tik paliepė „palikti tą vyrą ramybėje, nes vis tiek tik Dievas bus vienintelis to Tukuručio ir visos jo šutvės teisėjas“. Nes taip mano pati Vida. 2021 m. rugsėjo 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Religine fanatike Vida ir jos vyras Zydrunas puikiai dera vienas kitam Archeologe Luna dziaugiasi ka tik isigytais firminiais DEPECHE MODE marskineliais Tukurutis parduotuveje su burtais sunaikina meluojancias garso koloneles Religine fanatike Vida su vyru aptarineja burtininko Tukurucio pasirodyma Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 15 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 14 Jaunikis Jonas, kuris sako - TEIP!!