apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12082 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 16 // Vienaturtis // 2021.09.29 // komp. piešiniai
245 kb

peržiūrėjo: 91
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Nycietis Tukas nusprendė visiškai neklausyti to, ką jam anąkart Kupiškio mieste pasakė nepažįstamas vyras apie Vidą Pribeldaitę ir kai liepė jam su ja tučtuojau išsiskirti. Čia turbūt tik Vidos priešas anas ir tebuvo, jei taip kalbėjo. Taigi, nepaisant visko, Tukas ryžtingai ir toliau ėjo link to, kad jo Vida pagaliau apsilankytų ir Nycių kaime, jo globėjų namuose, ką visgi vieną rudens dieną ir vainikavo sėkmė. Čia davatka galės gyvai susipažinti su Katinais ir Tuko draugais. Pats Tukas iš šio įvykio tikėjosi daug gražių dalykų, bet viskas įvyko ne visai taip ir jam net truputį atnešė gėdos. Taip, Vida tada pagaliau atvyko į Nycių kaimą, kad pamatytų, kur jos Tukas gyvena. Čia ši mergina susipažino su Katinų pora, net prisipažino, kad jau daug buvo apie juos girdėjusi, o paskui – dar ir su Geraisiais Burtininkais. Bet geriau jau ji nebūtų šito dariusi. Mat Tukas buvo Vidai sakęs, kad Kukurbezdžiai ir Kosmonautai yra jo draugai, bet nesakė, kad – burtininkai, o kai šiandien tai pasakė, Vida išsyk pradėjo nesuprantamai elgtis. Vida iškart puolė ant Tukuručio ir kitų kerėtojų garsiai rėkti – kad ji jų nekenčia, kad burtai yra blogai, kad Burtininkai yra „Velnio tarnai“ ir juos net peržegnojo. Patys Burtininkai liko sutrikę ir išsižioję, nes dar niekada nematė, kad kas juos šitaip viešai žemintų. Po to Vida ilgiau čia nebenorėjo ir užsibūti, supykusi Tuko paprašė, kad ją kuo greičiau parvežtų namo. O nemaloniausiai dabar jautėsi tai Tukas, kad jo draugė šitaip negražiai pasielgė ir parodė didelę nepagarbą. 2011 m. spalio 2 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kaunietes merginos portretas Serialo CHARMED serija - Wedding from Helll Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 17 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 16 Kupkinuko kerstas medikams vakcininkams del jo abieju tevu mirties Religine fanatike Vida ir jos vyras Zydrunas puikiai dera vienas kitam Archeologe Luna dziaugiasi ka tik isigytais firminiais DEPECHE MODE marskineliais