apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13339 dabar naršo 0 (0)
Archeologe Luna parvaziuoja gatve namu link su savuoju Maserati // Vienaturtis // 2022.11.17 // komp. piešiniai
198 kb

peržiūrėjo: 299
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Papasakosiu apie tai, kaip atrodo viena iš įprastinių darbo dienų archeologei Lunai Dragonienei, kuri gyvena Panevėžio mieste. Keliasi Luna rytais gan anksti – apie 6 valandą ryto, tada nueina į dušą, nusiprausia ten po vandens srove būdama visiškai nuoga, po to išsivalo su šepetuku dantis, užkuria virtuvėje krosnį, išsiverda kavos ir sėda prie stalo valgyti pusryčius. Paprastai gamina juos ne tik sau pačiai, bet dar ir vyrui Tomui. Nuo krosnyje degančios ugnies sušilus namams, pusę aštuonių ryto Luna, užrakinusi namus, išeina laukan, kieme sėda į savo nuosavą, mėlynos spalvos automobilį „Maserati GranTurismo“ ir taip išvažiuoja į miestą, tvarkyti įvairių dokumentų ir reikalų, glaudžiai susijusių su jos pačios profesija – archeologija. Bet pasitaiko ir tokių išskirtinių dienų, kaip kad šiandien, kada tai Lunai netenka visas valandas iki pat vakaro tamsos praleisti savo mokslinėje darbovietėje, kada pavyksta net ir dar po pietų jau grįžti iš po darbo tiesiai į savo pačios namus. O gyvena ji su vyru tokioje visai palyginti gana ramioje gatvėje, eismo čia daug mažiau, nei kitur, triukšmo irgi mažiau. Čia matote, kaip toji archeologė Luna su savuoju „Maserati“ jau ir grįžtanti gatve tiesiai link savo namų. O važiuodama, žinoma, net ir tuo laiku, net ir automobilio salone ji visada ištisai klausosi tiktai savo mėgstamos muzikos grupės „Depeche mode“ dainų, šiuo metu iš magnetolos grojo jų garsioji – „Black celebration“... 2022 m. lapkričio 16 d.


czmokis
// 2022.11.17 21:52
nu blemba is kur pas eiline kaimo archeloge toks aftamabilis? man pershasi mintis , kd sita Dragoniene po darbo, turtingiems verslininkams bybius tzciulpia. o uz ekstra primokejima net leidzia ir i sikna ispisti :O.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Archeologe Luna vakare namie po darbu ilsisi ant sofos su chalatu Archeologe Luna prie savo namu, lauke kalbasi su savo gatves kaimyne Ilma Archeologe Luna liudnai zvelgia i gatve is savo namu verandos Archeologe Luna parvaziuoja gatve namu link su savuoju Maserati Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie pakeliui surasta nauja miestelio parduotuve Burtininkas Larnetas Profesineje mokykloje sulauke draugo ispejimo verciau pasisaugoti Keiniu Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie ejima su astuntokemis pro pat kaimo parduotuve