apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13339 dabar naršo 0 (0)
Nycieciai Katinai vel lekia su savuoju Mersu Geliku Panevezio gatvemis // Vienaturtis // 2022.11.23 // komp. piešiniai
186 kb

peržiūrėjo: 300
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas tą niūroką rudens dieną su žmona Ksena savuoju prabangiuoju visureigiu „Mercedes Benz G Class“ ir vėl buvo nuvykę tiesiai į Panevėžio miestą. Žinoma, ne šiaip sau nuvykę, o nuvykę tvarkyti visokių svarbių jiems patiems iškilusių reikalų. Su savimi kelionėn dar pasiėmę ir buvusį savo globotinį Popierių Popierėną. Kai jau buvo pačiame Panevėžio mieste, lėkdami gatvėmis pro šalį dar sugalvojo ir užsukti pakeliui pas netoliese gyvenančią archeologę Luną Dragonienę, bet, deja, taip ir nepavyko pas ją namuose pasisvečiuoti, nes nei Lunos, nei jos vyro tuo metu namuose nebuvo – abudu darbuose. Neįtikėtina, bet visgi panašu, kad savo meile klausytis grupės „Depeche mode“ muzikos toji Luna jau spėjo kažkiek „užkrėsti“ ir pačius nyciečius Katinus – tie namie buvo į kompaktinį diską įsirašę keletą smagesnių „depešų“ dainų, tad dabar visureigio salone jos iš automagnetolos kuo puikiausiai ir skambėjo. Net ir Ksena turėjo pripažinti tai, kad tos grupės sena daina „I feel loved“ yra puiki, gera klausytis, kad kelionės automobiliu metu šita daina tikrai turi irgi gerą šokių muzikos skambesį. 2022 m. lapkričio 17 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=OL8Wqe-QWM8< /a>


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Davatka Vida Lajuniene pirmasyk kitaip apsirengusi nuvyko pas psichologe Alse Batuotas Katinas nuosirdziai dziaugiasi, kad nebera daugiau Galimybiu paso Chuliganas Redas parduotuveje draugams giriasi is kalejimo uzdirbtais dideliais pinigais Nycieciai Katinai vel lekia su savuoju Mersu Geliku Panevezio gatvemis Davatka Vida Lajuniene toliau vis dar lankosi pas psichologe Alse Panevezyje Archeologe Luna vakare namie po darbu ilsisi ant sofos su chalatu Archeologe Luna prie savo namu, lauke kalbasi su savo gatves kaimyne Ilma