apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12689 dabar naršo 0 (0)
Davatka Vida ir jos Rimvis kelia savo vestuves Kupiskio mieste // Vienaturtis // 2023.04.24 // komp. piešiniai
199 kb

peržiūrėjo: 226
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė? Gražų ir šiltą pavasarinį šeštadienio rytą Kupiškio mieste pagaliau įvyko ilgai visų su nekantrumu lauktos ir planuotos miestiečių davatkos Vidos ir jos mylimojo Rimvio Kišiniovo vestuvės. Viskas įvyko lygiai taip, kaip kad šioji pora savo būsimą vestuvių dieną ir buvo suplanavusi. Į gatvę, esančią tarp miesto Savivaldybės pastato ir prekybos centro „Maxima“ atvažiavo juodos spalvos automobilis „Opel Vectra“, visas apklijuotas oro balionėliais ir spalvotais kaspinais, o iš jo išlipo patys jaunavedžiai Vida ir Rimvis, einantys į Metrikacijos skyrių Savivaldybėje, tuoktis. Vida buvo apsirengusi gražią, baltą ir ilgą vestuvinę suknelę, bet visai ne tą, kurią pradžiai buvo nusižiūrėjusi Panevėžyje esančioje parduotuvėje, o kitą, kuri buvo už aną pigesnė, bet irgi be galo gražiai atrodanti. Ši jaunųjų pora nuėjo tiesiai prie Savivaldybės pastato šone esančių lauko durų, skirtų jaunavedžiams patekti į vidų ir čia ėmė stoviniuoti, laukdami savo eilės, kada pagaliau bus įsileisti į skyriaus ceremonijų salę. Vidą ir jos Rimvį vestuvėse atlydėjo tik vos viena pajaunių pora, jų artimi draugai... 2023 m. balandžio 22 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Davatka Vida ir jos vyras Rimvis susituoke parvaziavo namo, svesti bute vestuviu Davatka Vida ir jos vyras Rimvis vestuviu diena ruosiasi lipti is automobilio Davatka Vida ir jos mylimasis Rimvis tuokiasi Kupiskio Metrikacijos skyriuje Davatka Vida ir jos Rimvis kelia savo vestuves Kupiskio mieste Davatka Vida Panevezio parduotuveje renkasi sau vestuvine suknele, vestuvems Jurgita Netasytaite su vyru Mariumi skaniai pusryciauja Papyvesio sodybos virtuveje Jurgita Netasytaite su vyru Mariumi nusprende pernakvoti Papyvesio sodyboje