apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12394 dabar naršo 0 (0)
Davatka Vida parduotuveje matuojasi itin erotiska ir atvira suknele // Vienaturtis // 2023.02.15 // komp. piešiniai
177 kb

peržiūrėjo: 291
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė? Tai, kaip šioji miestietė davatka Vida gyvena šiuo metu su savo mylimuoju draugu Rimviu Kišiniovu, galima labai glaustai pasakyti šitaip – ji dar niekuomet savo gyvenime nejautė tokios didelės pilnatvės, kaip jai yra dabar. Pagauta savotiško ją jaudinančio azarto ir vis įkalbinėjama savojo mylimojo Rimvio, šiuo metu toji Vida įsidrąsino eiti artyn prie vis erotiškesnių vienas už kitą visokių drabužių, kuriems ji pati dar ne taip seniai ilgai buvo jautusi stiprią panieką ir priešpriešą. Šiai porai yra žinoma tai, kad kažkur jau kovo mėnesį nusimato Rimviui didelis ir gausus jo giminės susirinkimas, tad jis irgi visai norėtų pats ten irgi sudalyvauti, žinoma, ne vienas – su savąja drauge Vida. Kadangi ten nusimato smagus ir prašmatnus giminaičių susirinkimas būrin, Rimvis norėtų, kad su juo ten vyksianti Vida prie visų neatrodytų kaip kokia absoliuti „nuobodybė“, tad įkalbėjęs nusivedė Vidą į Kupiškio centre esančią vieną iš padėvėtų drabužių parduotuvių, kad ten draugė kažką gražaus ir erotiško iš ten esančių drabužių išrinktų ir nusipirktų. Ir Vida netrukus ten kai ką sau įdomaus ir išsirinko, paskui viena pati įlindo į persirengimo kabiną, nusimetė už širmos beveik visus savo rūbus, persirengė ir išlindo savo Rimviui jo akivaizdoje pagaliau pasirodyti. Moteris išdrįso pabandyti pasimatuoti itin atvirą ir labai seksualią suknelę... 2023 m. vasario 15 d.


Anderzak
// 2023.02.15 19:28
nu laabai erotishka suknele
Vienaturtis
// 2023.02.15 20:02
Akivaizdu, kad ši suknelė erotiška ir kad pačiai Vidai ji tikrai labai tinka.
Vis gi smagu, kad toji Vida sugebėjo perlipti per tuos visus savo pačios kompleksus ir vidinius prieštaravimus, ir vis labiau baigia panašėti į tikrai šiuolaikišką, drąsią moterį.
czmokis
// 2023.02.15 22:00
man tai iskilo nepadorus toks biske klawsimas : kazin ar labai sitos tetos Vidos pize apzelus ?
Vienaturtis
// 2023.02.16 08:50
Į tai galėtų atsakyti tik pats Vidos mylimasis Rimvis...
Anderzak
// 2023.02.17 16:22
:) tai itin svarbu, autoriui reiktu ishsiaishkinti tatai
Vienaturtis
// 2023.02.17 21:33
Aha, tai tikrai gerai tinkama tema pasvarstymui.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Davatka Vida parduotuveje matuojasi itin erotiska ir atvira suknele 2 Ksena Katiniene svencia savo 55 - aji gimtadieni, apsupta artimuju ir draugu Daktaro veliavos spalvos Davatka Vida parduotuveje matuojasi itin erotiska ir atvira suknele Burtininkas Larnetas savo Profesineje mokykloje jaudinasi del jam gresiancio pasalinimo Muse ir Pupsis stovi ir laukia kasoje savo eiles susimoketi uz pirkinius gyduolis