apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12394 dabar naršo 1 (2)
Davatka Vida parduotuveje matuojasi itin erotiska ir atvira suknele 2 // Vienaturtis // 2023.02.18 // komp. piešiniai
205 kb

peržiūrėjo: 223
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė? Kaip jau žinote, miestietė davatka Vida ir jos mylimasis draugas Rimvis Kišiniovas planuoja eiti į ruošiamą būsimą Rimvio giminės susitikimą kovo mėnesį, tad jau ir dabar galvoja, kaip čia reikėtų jiems gražiau apsirengti, kai teks ten vykti, kas ypač liečia Vidą. Tad dėl to dabar Vida drauge su savo mylimuoju Rimviu ir nuėjo į vieną Kupiškio mieste esančią padėvėtų drabužių parduotuvę, kur išsirinko vieną itin atvirą ir seksualią suknelę, nuėjusi į persirengimo kabiną už širmos ją apsivilko ir dabar išėjo savo vaikinui atvirai pasirodyti. Kad Rimvis asmeniškai įvertintų, ta suknelė Vidai tinka, ar netinka. Nepaisant to, kad šios parduotuvės patalpoje nėra per daug šilta, Vida vis tiek drąsiai nusirengė visai iki pat kelnaičių, basomis pėdomis stovėdama ant šaltų grindų, vis tiek apsirengė šitą suknelę, ir ji pačiai jai net iki jaudulio patiko, nes buvo su visai atvira nugara. Vaikštant su tokia suknele Vidos nugara būtų visiškai apnuoginta. Bet išlindusią iš kabinos pasirodyti su tokia suknele pamatęs Vidą jos draugas buvo apie tai visai kitokios nuomonės: nors prie Vidos figūros ši atvira suknelė jai puikiai tinka, ji tinkama vilkėti tik vasarą, o ne kovo mėnesį, mat su tokia plona ir atvira suknele Vida beregint sušaltų. O Rimviui rūpi, kad su jo drauge viskas visada būtų gerai. Taigi, nors ta suknelė Vidai ir patiko, ji pasiryžo ją pirkti, bet kartu vis tiek dabar jai teks dar paieškoti ir kitos kokios irgi patinkančios suknelės, tinkamos vilkėti šaltuoju metų laikotarpiu. 2023 m. vasario 15 d.


Anderzak
// 2023.02.18 10:38
akurat kovo menesi sushalt gali su tokia seksualia suknele ir da be papinyko, maladiec tas rimvis, niefig ce visiems rodyt tas davatkos kunines grozybes.
Vienaturtis
// 2023.02.18 11:10
Aišku. Teisinga mintis.
Beje, įdomu, o ką pats manai apie pastarąjį mano piešinį su gimtadienio šventimu? Ar regi jame kažkokių gal klaidų ar netikslumų? Man asmeniškai su šiuo darbu beveik viskas O.K.
Anderzak
// 2023.02.18 11:30
man patinka kai tu rebelle pieshi, netgi kai vandeni nusuki i nuli, kazkaip gyviau, o apie shventimo tema jau esu pasisakes kai darei serija apie zurnalo jubilieju, ma ji apie nieka, bo nera intrigos.
Vienaturtis
// 2023.02.18 11:46
Hm, tas tai taip - neįstengsiu paneigti to fakto, kad jau kurį laiką esu stipriai apleidęs "Rebelle"...
Paskutinį kartą su ja kūriau ar tik ne kažkurį seksualiosios ūkininkės portretą, prieš gal metus. Tad gal ir iš tikro būtų verta man vėl su šia programa grįžti į trasą...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Burtininkas Larnetas su klasioku Dinaru stovi direktoriaus kabinete per Drausmini Svarstyma Isejo tevelis i miska ... Naujas planas Davatka Vida parduotuveje matuojasi itin erotiska ir atvira suknele 2 Ksena Katiniene svencia savo 55 - aji gimtadieni, apsupta artimuju ir draugu Daktaro veliavos spalvos Davatka Vida parduotuveje matuojasi itin erotiska ir atvira suknele