apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12394 dabar naršo 0 (1)
Davatka Vida Pribeldaite lankosi Kupiskio renovuotoje viesojoje Bibliotekoje // Vienaturtis // 2023.03.03 // komp. piešiniai
145 kb

peržiūrėjo: 355
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė? Paklausė nors kartą ta miestietė davatka Vida savo mylimojo Rimvio Kišiniovo patarimo, ir pati irgi nusprendė tiesiogiai apsilankyti Kupiškio mieste esančioje viešojoje Bibliotekoje. Mat jau kuris laikas visas tos Bibliotekos darbuotojų kolektyvas su visu savo turtu vėl yra persikėlęs dirbti atgal į savo senąsias patalpas, kuriose prieš tai buvo atliktas pastato renovacijos remontas, nors lankytojų dar vis oficialiai ir nepriiminėjo. Tik vos apsilankiusi šiose pasikeitusiose patalpose, Vida buvo tikrai maloniai nustebinta visu tu nauju spindesiu, gražiai sutvarkytu interjeru ir naujovišku kabinetų išdėstymu. Davatką čia apsilankyti privertė ne vien noras pamatyti iš arti atnaujintas patalpas, bet taipogi būtinybė iš skaityklos pasiimti parsinešti namo savo patį mylimiausią žurnalą apie Dievą ir tikėjimą – „Artuma“. Mat praėjusį mėnesį Pribeldaitei namie buvo susidarę per daug visokių išlaidų ir dėl to moteriai nebeužteko pinigų nusipirkti parduotuvėje tą mėnesį išleistą šito žurnalo numerį. Tenka dabar Vidai šitą „Artumos“ numerį parsinešti iš bibliotekos. Būdama Bibliotekos viduje, Vida smalsiai į visas puses ištisai žvalgėsi, ir turėjo sau pripažinti, kad nors senoji Bibliotekos išvaizda jai anksčiau irgi labai patiko, bet šįsyk patalpų renovacijos darbai buvo atlikti tikrai labai vykusiai, gerai. 2023 m. kovo 3 d.


Anderzak
// 2023.03.03 18:34
na tikrai modernu ir stilinga
Vienaturtis
// 2023.03.03 19:27
Taip, čia buvo tikrai puikiai padirbėta, siekiant sukurti visai naują patalpų vaizdą ir grožį.

Dėl ano žurnalo. Kyla visai pagrįstas noras pasidomėti, kažin, ar čia tarp besilankančiųjų yra ir tokių asmenų, kurie kartas nuo karto prekybos vietose vis pavarto šitą religinį žurnalą "Artuma"?
Vienaturtis
// 2023.03.03 19:36
Beje, manęs prie tų skaitančiųjų "Artumą" visgi neskaitykit - man šio žurnalo išorinis vaizdas tėra tik foninė detalė, skirta kartais būtent apie tai piešiniui sukurti.
Anderzak
// 2023.03.04 21:31
https://www.yo utube.com/watch?v=NimLEmwQN5Y< /a>
Vienaturtis
// 2023.03.05 08:44
Žiaurus vidosas. Tikrąsias davatkas, pamačius joms tai, ne tik supykdytų, bet ir įsiutintų.....
Anderzak
// 2023.03.05 15:22
nu jo-tiesa siutina.
Hospitalierių ordinas nuo npat pradziu uzsiiminejo narkotiku prekyba (istorinis faktas) tik dabar priimta sakyt kad jie prieskoniais ir vaistazolem prekiavo...
ir alialiushnykai tiki :)
Vienaturtis
// 2023.03.06 16:43
Kas ten žino dabar, kaip kas realiai buvo...
Tik man dabar pasidarė įdomu, o kodėl apskritai anais, tolimais Viduramžių laikais buvo vykdomas raganų deginimas ant laužo, kas ir ko norėjo tada tuo pasiekti? Atrodo dabar kaip visiškai atžmogiškas elgesys.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasiokus, rymancius per pertrauka prie vyru tualeto b.p. VISTU BENDRIJOS vadovas grizta namo is po nesekmingos zukles Davatka Vida Pribeldaite lankosi Kupiskio renovuotoje viesojoje Bibliotekoje Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie vaziavima i mokykla, pro langa matant sniega Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie gautus is kitu mokiniu kramtomos gumos lipdukus Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasioke Edita, parodziusia man SCOOTER albuma