apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13564 dabar naršo 0 (0)
// Gabrieliusmackevichius // 2020.04.05 // komp. piešiniai
122 kb

peržiūrėjo: 819
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tautos, besimaitinančios avižomis kasdien, kaip pvz. škotai ir slavų tautos, sveikesnės ir stipresnės už kitas.

Įsimintinas vieno škoto atsakymas anglui. Pastarasis juokėsi iš pirmojo, kad tas valgo avižas kaip anglų arkliai. Škotas jam atsakė: „Sakykite, gerbiamasis, kur geriausi žmonės, jei ne Škotijoje, ir kur geriausi arkliai, jei ne Anglijoje.“

Konstantina s Moes – Oskragello
ŽMOGUI PRIGIMTIES SKIRTAS MAISTAS
1896


Anderzak
// 2020.04.06 08:22
labai daug abejotinu teiginiu...
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 10:14
abejoti - žmogiška
Anderzak
// 2020.04.06 10:34
zmogishka klysti, o kad abejot zmogishka pirma syki girdziu.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 10:39
matai, vis dar pasitaiko pirmų kartų
Anderzak
// 2020.04.06 10:56
va pazejau 2019 Bloomberg Healthiest Country Index
tai te teigiama kad sveikiausi ispanai italai suomiai shvedai singapurieciai australai naujoji zelandija japonai netgi zydai 10 vietoj kubieciai 30 amerikonai 35vieta
nu nematau te sveikuju shkotu ar slavu.
va rusai 95vieta pagal sveikuma baltarusiai 81. ukrai 93
reitingas buvo sudarytas ish 169 posaulio valstybiu...
todel ir sakau kad tavo teiginiai abejotini.
https://www.yo utube.com/watch?v=BnyQeOhHbtM< /a>
Anderzak
// 2020.04.06 11:01
vien zo pavarei apie avizas ligoniams kaip ta dama ish kinofilmos
https://www.yo utube.com/watch?v=NmoMXYQUBDg< /a>
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 11:39
pažiūrėkit ponas šaltinio datą. per tą laiką išgirtosios tautos galėjo gerokai nusiristi po stalu (vaizdžiai tariant) ir paminti žmogui prigimtites skirtą maistą užleisdami vietą lavonų valgymui ir tokiu būdu paaukodami sveikatą.

beje, video labai taiklūs. pirmame rodoma kaip žmogus raukosi gaudamas sveiko maisto, bet vėliau yra juo gydomas, kai tapo pakirstas ligos dėl savo nesveiko gyvenimo būdo. ačiū už share.

“Let food be thy medicine and medicine be thy food.”
― Hippocrates
Anderzak
// 2020.04.06 12:04
skysta demagagija vel varai, tau nebetinka pernai metyu statistika? jaui geidauji shiu metu statistikos nors tik 4 menesiai parejo? atsieit per 4 menesius slavai ir shkotai esdami koshe sveikiausiais pasaulyje tapo?
ha ha ha ha,
jei jie tokie sveiki esdami ta koshe tai kodel ju gyvenimo trukme tokia mazute?
pagal ta tavo teorija sveikiausi geriausi ir stipriausi turetu buti iranieciai nes butent shumerai pirmieji pradejo uzsiiminet zemdirbyste priesj 5k metu...

del gerumo, zinau tik viena organa pas zmogu nuyo kurio jo gerumas priklauso tai galvos smegenys, o smegenim dzin ta tavo koshe, nes tam kad smegenis gerai funkcionuotu reikia kuo ivairesnio maisto, o ne koshes. visi tie veganu sektos pezalai ish principo yra kvailyste, pastebek pats kaip arshiai ir agresyviai tu stengies mane ishbarti, nors ash neneigiu avizu naudos organizmui :)
tau reik nervus gydit nes tas nuolatinis koshes edimas paskutinius syvus ish tavo sveiko organizmo ishsunks.
kas nustate ta zmogaus prigimti? jei zmogus zoleedis ir veganas pagal savp prigimti tai kodel jis turi iltinius dantis , kodel jo akys ishdestytos kaip pas pas pleshrunus o ne kaip pas arklius ar da kokias antilopes???
vien zo sektantas esi
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 12:16
ramiau ramiau ponas. visų pirma, nesupranti teksto ir prispaudalioji bereikalingų minčių. po tokių staigių klaidingų interpretacijų ir žemė suplokštėja ir tabakas vaistais tampa.

pabandykim paprasčiau: šaltinio data - 1896. iki tavo statistikos praėjo galbalas laiko. per tą laiką galima nusvalgyti į bet kurią pusę.

tavo iltiniai dantys tinka tik obuoliui kasti. akys išdėstytos ne kaip pas plėšrūnus, o kaip pas beždžiones, kad matytum trimatį vaizdą ir galėtum gana tiksliai matuodamas atstumą šokti nuo šakos ant šakos. arba jei jau nulipai iš medžio, galėtum dviračiu važiuot ar pan.

o dabar pažiūrėk kaip eilinį kartą apsimelavai. a gražu?
Anderzak
// 2020.04.06 12:22
papasakok tai veganem voverem kad ju akys neteisingai ishdestytos ir jos neteisingai po medzius shokineja, dar papasakok visokiem lepardam liutam ir gepardam kad tu regejimas pritaikytas po medzius shokinet o iltiniai dantys skirti uoboliams kramtyt, ir arkliams paaishkink kad jie neteisingai uobolius valgo nes iltiniu dantu neturi...
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 12:29
papasakosiu. tik tu niekam nepasakok
Anderzak
// 2020.04.06 12:33
pvz shimpanzes koletyvishkai medzioja kitu rushiu bezdziones ,ju racione mesa sudaro 2% taipat eda paukshciu kiaushinius visokius kirmeliukus vabaliukus kad gaut baltimu , ar veganam tas nera zinoma ? jei bezdziones gyventu tokiose klimatinese salygose kaip slavai ar shkotai ju mesos racionas turbut sudarytu 50%, lygiai taipat shiltuose krashtuose zmogui pakanka maitintis augalines kilmes maistu kad normaliai jaustis, bet tu lietuvoje gyvendamas mieste ir misdamas tik avizom ir kitu augaliniu maistu niekada nebusi sveiku, visa ta propagandistine shyza skirta tik tam kad globalistai sumazintu mesos gamyba, bo jie del resursu pergyvena maltuso teoriju prisikaite.
Anderzak
// 2020.04.06 12:39
papasakok gabri , kaip tu su savo avizu koshe nevalgydamas lashiniu sugebi ishvest ish organizmo sunkiuosius metalus kuririu risikvepuoji mieste nuo auto ishmewtamuju duju?
ar visgi pavalgai tu lavonu kai niekas nemato?
Anderzak
// 2020.04.06 13:05
del statistikos 1896
vidutine gyvenimo trukme 1851-1900
UK- 41-50m
vokietija 37-47m
prancuzija 40-47m
USA 37-48m
tuo metu rusai sveikai valge avizu koshe todel vidutinishkai gyveno 24-27m
apie shkotus statistikos neradau, bet itariu ten irgi panashiasi buvo, nu bet uztat zmones geri...
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 13:47
kadangi tu pasakoji nonsensusus, tai aš tada nepasakosiu į tą vietą, kuri jais užimta.

beje, šiaip toks pasvarstymui: iš kur trauki visą tą propagandinę info? gal iš masonų valdomo interneto, kuris prikištas „to ko reikia“, kad būtų prikištos „galvos“?
Anderzak
// 2020.04.06 15:33
konkretizuok kurioje vietoje tuos nonsensus iziurejai, ar pas tave kaip visada kai pritruksta orgumentu prasideda neigimas vardan vengimo? tada ivardink savo patikimus shaltinius kurie kontrargumentuos tuos "nonsensus"
internetas tai instrumentas kuriame yra visokios infoprmacijos , netgi ash jame galiu tave informuot, bet tavo veganinis fanatizmas ta informacija ignaruoja bo visa sveikuolishkumo teorija griauna :)

nors del manes gali toliau tas avizas kramtyt ir galvot kad sveiksti placebo efekto niekas neatshauke, anas kaip veike taip ir veikia. tik nafig kitiems prota knist su tom pseuroteorijom?
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 16:45
aš tavės neknibinėsiu, bet atsakysiu maždaug taip, kad durniui aiškink neaiškinęs - nepadės, tad pradžiai pateiksiu šią nuorodą, kur turėtum rasti info tiek apie savo dantis obuoliui, tiek apie avižas: https://nutrit ionfacts.org/

dėl placebo - vertas dėmesio aspektas, kuris, deja, ne visiems ir ne visada padeda. dėl ko, beje, verkia tabako kompanijos
Anderzak
// 2020.04.06 16:52
nu jo rimtas tinklapis:) kazkokstai nuplikes valgyt mokina:) tegul pirma plaukus atsiaugina,
butu idomu kiek pragyveno tas Konstantinas Moes – Oskragello, nes jokio info apie ji nera . be tu tikek kad iltiniai dantys skirti uoboliams valgyti:)
nezinai kur afrikoje uoboliai augo, ir kodel pas ciukcias iltiniai dantys yra nes jie tik visokius ruonius elnius ir zuvis valgo, kaip jie be avizu ir uoboliou ishgyveno iki musu dienu???
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 17:00
kokie jau tau atiteko dantys nuo beždžionės tokie ir atiteko. dėkok ir už tuos. ką jau jos valgė, čia jų reikalas.

čiukčiai, deja, buvo užkištomis kraujagyslėmis, tokiais ir liko iki šių dienų. tau tebūna pavyzdžiu kaip maitintis nederėtų.

plaukai yra menka bėda palyginus su kraujagyslėmis. be plaukų gali gyvent ir žvengt, be kraujagyslių - mm, na pabandyk. gal placebas suveiks.
Anderzak
// 2020.04.06 17:00
gabri paaishkink ma kodel davei nuoroda i veganizmo propaguotoja? jis pagal nutylejima yra neobjektyvus

dar syki prashau ma nurodyt nonsensus, o tai pareishkei ir i krumus ilindai, kazkaip nesalydnai gaunasi
Anderzak
// 2020.04.06 17:06
man nuo bezdziones niewko neatiteko, cia nebent tu nuo bezdziones esi kiles, net darvinas netvirtino kad zmogus ish bezdziones kiles, jis tik pasake kad zmogaus ir bezdziones protevis vienas, vedose pvz rashoma kad bezdziones tai degradave zmones
Anderzak
// 2020.04.06 17:08
o tai plaukai pas ji nuslinko ne del sutrikusios kraujagysliu veiklos ar chormonu sutrikimo? gal vejas juos nupute??
Anderzak
// 2020.04.06 17:44
dar ir akiniuotas, vadinasi su kraujagyslem tikrai turi prabliemu tas tavo eskulapas gregeris
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 17:54
na, jo komanda analizuoja tyrimus ir pateikia tau suprantama kalba ką mokslas išsiaiškino apie mitybą. taip jau gaunas, kad veganizmas yra mokslu pagrįstas sveikiausias žmogui būdas gyventi. tas nuplikęs dėl to nekaltas, kad ir kaip tau tai nepatiktų. bet, kad būtų linksmiau, sakykim, kad vėjas pūtė pūtė ir nupūtė jam plaukus..

vedose galbūt ten visko prirašyta kaip tau patogu suprasti ir jei anot tavęs artimiausia fizinė sistema žmogui nėra beždžionės, betuomet gali save lyginti su kuo nori.

kaip tau salydnai beskambėtų tavo visa rašliava apie čiukčius, tavo panašumą su lepardais ar liūtais, klimatines zonas, kam kiek ko pakanka, kas sveikas, kad ne - visa tai yra nonsensusai, nes tu tai trauki tiesiog iš savo pilvo. o tai reiškia, kad tokie žodžiai yra kaip tas vėjas, kuris kartais linksmai išsprūsta iš užpakalio.
Anderzak
// 2020.04.06 18:11
koks mokslas nustate? kokios korparacijos uzsakymu tie tyrimai buvo vykdomi? gal monsanto grantus mokejo tiems mokslininkams?

artimiau sia zmogui fiziologija yra pas kiaule o ne pas bezdzione, bet veganai matyt ignoruoja ta nepatogu fakta todel vis bando burbuliuoti apie evoliucijos teorija kuri jau antras shimtmetis negali atrasti irodymu savo teorijai patvirtinti. todel ir tenka skaityt nesamones kad iltiniai dantys pas zmogu atsirado kad jis ghaletu uobolius valgyt...nors taip ir nesuzinojau kur afrikoje uoboliai augo tada kai tas teorinis zmogus te atsirado

supratau,kad apie nonsensus nusprendei neatsakynet,bet vistiek idomu, kodel tavo teiginiai neparemti faktologija? ash pvz pateikiau tau ir statistika ir logika o tu tik nerishlias pretenzijas man reishki kaip gimnaziste. kur tavo argumentacija? gabrieliau

Anderzak
// 2020.04.06 18:25
niekur neradau tavo duotoje nuorodoje kur butu pateikta faktologija del sveikiausiu slavu ir shkotu nes jie avizas valgo.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 18:43
labai geras pastebėjimas apie užsakomuosius tyrimus, kurių dėka tabako kompanijos ilgai mokėjo taip vadinamus grantus. panašus ir satanistinis kraujo pramonės likimas.

jei atleisi, apie faktologiją ir kitus dalykus paliksiu tave varyti solo. nėra prasmės kalbėtis nei man, kuris nieko neišmano, nei tau, kuris išmano viską. aš tau įteikiau į rankas įrankį, kuriuo galėsi naudotis arba ne. esu tikras, kad tu šiuo momentu tiki tai kuo tau reikia tikėti ir ne mano darbas su tuo dirbti. tai tavo asmeninis kelelis. kad ir rožėmis klotas, bet lai būna mielas.
Anderzak
// 2020.04.06 19:15
dzin tos tobako kompanijos, kurkas idomiau kad iki shiol nera tyrimu irodanciu rukymo zala, yra tik teiginiai kad ruklimas kenkia ir tro teiginio dega keliami akcizai, kitaip tarian valstybiiu reketukas.
kas del tavo avizinio tikejimo, tai ash neprieshtarauju, jei nori zaist tai zaisk, tik turiu du draugelius kurie prisizaide su tuo veganizmu, dabar abu su shirdies shuntais vaikshto ir kas ryta priversti po sauja tableciu suest.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 19:21
ačiū už rūpestį, ir tau linkiu sveikatos.
žaiskime atsakingai
Anderzak
// 2020.04.06 19:31
nesirupinu tavim tik papoasakojau kaip su dviem draugais nutiko, visi tie veganizmai kaip ir farma ar taboka tik biznis...
juk nei ash nei tu savo nuomoniu nepakeitem. ma ish vis keista ta ideja prailginti gyvenima, nesuprantu kame tas kaifas but senu su ishmirusiu draugu ir artimuju kruva? ka te veikt senam ateityje? ma jau daba nuobodziauju nuo gyvenymo , bo niekas nebestebina o ateityje tai ish vis bus nuobodybe.o tu sieki to. tas keista.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 19:37
aš nesakiau, kad siekiu ilgai gyvent. tad tai eilinis tavo lakios fantazijos vaisius. noriu tiek sveikai kiek pavyksta. deja, valia pasigirti negaliu, tad yra kur tobulėt.

ne man žinot, bet nemanau, kad tau bus nuobodu gyvent, nes turi talentą iššūkių paieškoms. kitaip (gal kiek vaizdžiau) sakant, būsi užsipisęs iki paskutinio kvapo.
Anderzak
// 2020.04.06 19:43
tu klysti, ash nuobodziauju, o bendraudamas su tavim shiek tiek linksminuos, jokiu ishsukiu tame nematau, tai tik bendravimas
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 20:23
na, klysti žmogiška, tad ir man pasitaiko.
ir užuojauta, kad tenka nuobodžiauti senatvėje. prižadu kartais dar palinksminti kalbomis.
Anderzak
// 2020.04.06 20:40
niekur nesidesi, kai noresiu pasilinksminti butinai palinksminsi
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 20:47
haha, visgi ir tavyje kažkur glūdi humoro grūdas. kad ir papuvęs, bet vis šioks toks
Anderzak
// 2020.04.06 21:03
tai jo jo papuves, ash gi ne veganas kasdien avizu nelesu kur man iki taves
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 21:16
na va, nors dėl vieno dalyko sutarėm
Anderzak
// 2020.04.06 21:19
ar palengvejo?
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 21:21
yra to
Anderzak
// 2020.04.06 21:23
davai koki gumara suskelk ta proga
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 21:25
dar pakentėk biskelį
Anderzak
// 2020.04.06 21:26
nesijaudink, manes nevargina laukimas
Anderzak
// 2020.04.06 22:11
tiesiog idomu kiek tavo "biskelis" tesiasi
Gabrieliusmackevichius
// 2020.04.06 22:38
jei nepastebėjai, mes dabar linksminamės po tavo bobutėm
princas_nepatenkintas
// 2020.04.06 22:48
na, as kad ir ne veganas, bet avizine kose man skanu. Su ogiene ten, ar su medum.
Anderzak
// 2020.04.06 23:08
man irgi ji patinka, bet kasdien avizas esti tai cia jau kazkokistai sadomazo gaunasi

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
gyvojo dievo garbinimas Tinkis Vinkis po mokyklos baigimo svajojo tapti policininku Tyli kiaule gilia sakni knisa Kaip Batuotas Katinas Pankasavoje apsigyne nuo uzpuoliko smirdaburnio nuciu sotonystaj tajp ta brusha rejke naudot