apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11628 dabar naršo 0 (0)
Tukurucio sunus Larnetas Kupiskyje susitikineja su Tinkio Vinkio dukra Vilte // Vienaturtis // 2021.03.06 // komp. piešiniai
290 kb

peržiūrėjo: 110
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Ne tik pats burtininkas Tukurutis Kosmonautas, bet ir kiti Nycių kaimo gyventojai yra gan neprastai nustebinti viso to, kas dabar vyksta su pastarojo burtininko jaunuoju sūnumi Larnetu Kosmonautu. Visi gi mato tai, kad šis berniokas dabar yra jau smarkiai paūgėjęs, jam jau paauglystė ir prasidėjęs lytinis ir kitoks brendimas. O visų įdomiausia ir linksmiausia žinia yra ta, kad pastaraisiais mėnesiais šitas Larnetas artimai susidraugavo ir net tikra pora tapo su savo kaimynų Puipinų anūke – Tinkio Vinkio dukra Vilte Asalibeteraite. Nuo pat mažų savo dienų jaunasis burtininkas Larnetas buvo žinojęs apie tai, kad kaimynai Puipinai turi jo metų anūkę, kuri su savo tėvais iš Nycių kaimo į Kauną išvyko gyventi būdama 3 metų amžiaus ir į namus, pas senelius atvažiuoja paviešėti tik kokius kelis kartus per metus, bet į tą mergaitę niekada per daug nekreipė dėmesio. Tačiau dabar, kai jam vis labiau pradėjo patikti mergaitės, netikėtai viskas iš esmės pasikeitė: šiemet, sausio mėnesį Asalibeterų šeima kaip tik buvo vėl atkakusi paviešėti į Nycius, tuo pat metu Larnetas ir Tinkio Vinkio vyresnioji dukra Viltė atsitiktinai kaime susitiko, pasikalbėjo ir netikėtai tarp jų įsižiebė draugystė ir meilė. 15 – etis Larnetas sužinojo, kad Viltės policininku dirbantis tėtis Tinkis Vinkis rotacijos tvarka buvo perkeltas dirbti į Panevėžį, tad ką tik su visa šeima ten ir persikraustė gyventi. Bet taip gal ir geriau – jiems, Larnetui ir Viltei, dabar bus arčiau susitikti. Na, ir prasidėjo draugystė: iš pradžių buvo tik ilgi pokalbiai telefonu, o paskui prasidėjo ir jų artimi pasimatymai Kupiškio mieste. Vieną iš tokių jų susitikimų, ėjimų per miesto gatvę čia ir matote. Greitai Viltei sukaks 16 metų, ir jie abu laimingi, kad sutiko vienas kitą. Vaikinuko tėtis Tukurutis irgi nustebintas, jis gi kažkada, praeityje net ir nujautė tai, kad užaugęs jo vaikas su Tinkio Vinkio dukra taps pora. 2021 m. kovo 1 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
kaip nso vel nupyzdino menuli MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 11 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 10 Tukurucio sunus Larnetas Kupiskyje susitikineja su Tinkio Vinkio dukra Vilte Batuotas ir Ksena sustojo ant potvynio apsemto kelio prie Pyvesos upes Raigardas Sunenas su panele Vilija megaujasi savo paciu artumu vonioje NSO - ar tai yra tikra? Manau, taip!