apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11628 dabar naršo 0 (0)
Batuotas Katinas keliones metu klausosi naujos SCOOTER dainos // Vienaturtis // 2021.04.21 // komp. piešiniai
178 kb

peržiūrėjo: 95
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojo, turtuolio Batuoto Katino šeimos gyvenime dabartiniu metu – geros naujienos. Po pastarojo, prieš kelis mėnesius įvykusio nemalonaus incidento su vietine policija, Batuotas Katinas nenusiminė, stipriai vėl atsitiesė, rado būdų prieiti prie pačios policijos artyn ir tą jį kelyje sustabdžiusį policininką padavė tiesiai į teismą, dėl jam neteisėtai ir piktybiškai paskirtos baudos. Pastarasis patrulis Grytis jau dabar yra atleistas iš darbo ir jam dar gresia ilgas bylinėjimosi su nyciečiais procesas. Keršto užvaldytas turtuolis siekia net dar daugiau, nei tik smogti su teismais atgal. Antra žinia – Batuotas ir jo žmona Ksena burtininkui Tukuručiui Kosmonautui davė pakankamai didelę sumą pinigų dėl jo parašytos atsiminimų knygos „Noro burti užvaldytas“ būsimo išleidimų ir ji jau yra iškeliavusi į leidyklą, spausdinimui. O trečia naujiena – Batuotas, paakintas savo sūnaus Naitmeno, ką tik įsigijo patį naujausią savo mėgstamiausios muzikos grupės „Scooter“ albumą „God save the rave“ ir yra be galo jo nustebinti ir sužavėti. Nesitikėjo vyrai, kad „Scooter“ naujos dainos vėl gali būti tokios pat geros ir trankios, kaip ir kadaise. Nors albumo singlus buvo jau ir anksčiau girdėję internete, bet ir kitos šalia esančios dainos juos taip maloniai nudžiugino. Nyciečiai albume jau ir turi savo „favoritus“ – „Fck 2020“, „Bassdrum“, „Never stop the show“ ir „Hang the DJ“. Pastarojo kūrinio, linksmai linguodami į taktą, Batuotas ir Naitmenas dabar kelionės metu ir klausosi, važiuodami su savo visureigiu „Mercedes Benz G – Class“ keliu, tiesiai į Kupiškio miestą. Ir kaip įprasta – visu garsu grojant. 2021 m. balandžio 20 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 32 Tinkis Vinkis su panele Kristina dviese lovoje varto erotini zurnala Nycieciai vaikai apziurineja LNK Baro nuotraukas zurnale Tik Vyrams Batuotas Katinas keliones metu klausosi naujos SCOOTER dainos MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 31 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 30 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 29