apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11680 dabar naršo 0 (0)
Kai grupes DEPECHE MODE nariai dar tik artejo prie 50 -ies metu // Vienaturtis // 2021.05.26 // komp. piešiniai
127 kb

peržiūrėjo: 194
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prisiminimai apie tai, kaip garsiosios muzikos grupės „Depeche mode“ nariai kadaise dar tik artėjo prie 50 –ies metų gimtadienio. Šis mano naujas piešinys yra būtent kaip tik apie tai. Čia nupiešti „depešai“ Deivas Gahanas, Martinas Goras ir Andrew Fletcheris yra iš to meto, kada grupė buvo išleidusi savo dainų albumą „Sounds of the Universe“ ir po to leidosi į tikrai galingą gyvo garso koncertų turą. Pastarasis grupės albumas iki šiol vis dar tebėra mano pačių mėgstamiausių muzikos albumų sąraše.


Vienaturtis
// 2021.05.26 17:35
https://www.yo utube.com/watch?v=VzyQxKcDw_o< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tukuruciui pradejo patikti mergaites, kai jis dar tebuvo vaikas Prisiminimai apie ciucike Muse, kuri mane ikvepe pradet kuryba MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 36 Kai grupes DEPECHE MODE nariai dar tik artejo prie 50 -ies metu Archeologe Luna savo automobilyje klausosi DEPECHE MODE muzikos Nycietis Dzerijus su savo panele Viktorija buciuojasi prie autobusu stoties MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 35