apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11681 dabar naršo 0 (0)
Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune // Vienaturtis // 2021.06.08 // komp. piešiniai
219 kb

peržiūrėjo: 105
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodyboje taip tikrai dar nėra buvę – čia lankėsi viena gražiausių ir seksualiausių Kupiškio rajono moterų. Ilgai ir stropiai dėl būsimo apsilankymo šioje kaimo turizmo sodyboje tinkamą laiką iš anksto derinusi, čia pagaliau apsilankė garsiausias Kupiškio fotomodelis ir buvusi manekenė – Laisvūnė Žaldokaitė. Jos pasiektus gyvenimo nuopelnus žino dauguma šio rajono gyventojų – dalyvavimas iš eilės keliuose grožio konkursuose, pelnant juose „ViceMis“ ir „ViceMisis“ oficialius titulus, rajone pripažįstamai laikoma viena iš pačių gražiausių moterų. Šiuo metu ta Laisvūnė jau yra subrendusi 41 metų moteris, bet vis dar tebėra išsaugojusi dailias savo kūno formas ir jaunatviškai stangrią odą. Nors eilę metų ji jau nebedirba savojo manekenės darbo, bet vis dar noriai tebekviečiama į fotosesijas ir ypač į erotines. Vieną iš tokių erotinių fotosesijų, čia, Papyvesyje, ir buvo suplanuota padaryti. Nusimesti drabužius ir atsistoti priešais fotoobjektyvą su Ievos kostiumu seksualiajai Laisvūnei jokia visai ne naujiena – jos vienas iš užsiėmimų vis dar tebėra erotinių kalendorių vyrams ruošimas ir pozavimas nuotraukoms, būnant nuogai. Šitame slėnyje fotomodelis suplanavusi pasidaryti net tris savo erotines nuotraukas. Tad dabar Laisvūnė nusimetė drabužius, atsigulė nuoga ant kelio, kuris veda per Papyvesio slėnio aukštikalnę žemyn ir leido savajam fotografui ją tinkamai ir viliojančiai čia įamžinti kadre. 2021 m. birželio 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Viesnia Jurgita pasakoja Papyvesyje apie tureta neistikimybe savo vyrui Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 3 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 2 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune Archeologei Lunai Dragonienei sukanka 50 metu MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 40 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 39