apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11681 dabar naršo 0 (0)
Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 2 // Vienaturtis // 2021.06.09 // komp. piešiniai
248 kb

peržiūrėjo: 86
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodyboje svečiuojasi ir jos prieigose savo pačios erotinę fotosesiją vykdo atvykusi viena gražiausių Kupiškio rajono moterų – fotomodelis Laisvūnė Žaldokaitė. Tam, kad rastų kitą tinkamą vietą, kurioje ji vėl galėtų nusirengti visiškai nuoga ir stotis priešais fotoobjektyvą, Laisvūnei bei ją lydinčiai palydai teko pirma gerai apžiūrėti visą greta esančią teritoriją ir ypač netoliese esantį Kėžių kaimą. O būnant viena gražiausių, seksualiausių moterų rajone, Laisvūnei ir daug įdomių nuomonių apie save teko išgirsti. Štai kad ir miesto Kultūrnamio vedėja Jolička kartą apie tą Laisvūnę va ką pasakė: „Taip, aš irgi esu graži, bet vis tiek niekaip negalėčiau lygintis grožio srityje su garsiuoju mūsų krašto modeliu, Laisvūne – ji stipriai mane pranoksta ir yra už mane žymiai gražesnė. Net jeigu ir būčiau gimusi dešimčia metų vėliau, nei kada gimiau, vis tiek nedrįsčiau jaunystėje eiti į grožio konkursą drauge su Laisvūne – ji gi vis tiek ten mane nugalėtų.“ Taigi, Kėžių kaimo pietiniame pakraštyje radusi pievoje gražų alyvų krūmą, Laisvūnė išsirinko šią vietą nuotraukos darymui, vėl nusirengė nuo savęs visus savo drabužius ir nuoga būdama drąsiai atsisėdo ant žolės, pasiruošusi pozuoti dar vienam būsimam foto kadrui... 2021 m. birželio 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycietis Dzerijus parduotuveje skaito zurnale apie SCOOTER isleista nauja albuma Viesnia Jurgita pasakoja Papyvesyje apie tureta neistikimybe savo vyrui Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 3 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 2 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune Archeologei Lunai Dragonienei sukanka 50 metu MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 40