apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11681 dabar naršo 0 (0)
Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 3 // Vienaturtis // 2021.06.10 // komp. piešiniai
229 kb

peržiūrėjo: 96
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodyboje lankosi čia atvykusi viena gražiausių ir seksualiausių Kupiškio rajono moterų – fotomodelis Laisvūnė Žaldokaitė, su tikslu šioje vietovėje pasidaryti sau erotinę fotosesiją. Jau dvi savo erotines nuotraukas, kuriose pozuoja be drabužių, būdama visiškai nuoga, toji seksualioji Laisvūnė čia besifotografuodama pasidarė, ir atėjo laikas trečiajai, dar vienai savo erotinei nuotraukai. O tinkamą vietą rado visai vos ne prie pat tos pačios vietos, kur buvo dariusi savo ankstesniąją, antrąją nuotrauką – prie augančio didelio ir seno, šakoto ąžuolo, Kėžių kaimo pietiniame pakraštyje. Ten Laisvūnė vėl drąsiai nusimetė žemyn visus savo drabužius, bet pasidarė dabar ir šiokių tokių pokyčių savo vizualiniame atrodyme – užsimovė ant savo kojų ilgas ir blizgančias kojines bei ant kaklo dar užsisegė ir grandinėlę. Tam, kad atrodytų dar aistringiau savo būsimose erotinėse nuotraukose. Po fotografo darbo su ja, moteris vėl apsirengė ir, prieš pat išvykdama namo, dar užsuko pakeliui į tą pačią Katinų kaimo turizmo sodyboje, papietauti. Šioji sodyba Laisvūnei irgi visai patiko, ji garsiai prisipažino, kad šitoje sodyboje buvo kartą viešėjusi jos gera draugė, buvusi pačios klasės draugė. 2021 m. birželio 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Naitmenas parduotuveje pamate chuligana Reda, lendanti prie mergaites kuno Nycietis Dzerijus parduotuveje skaito zurnale apie SCOOTER isleista nauja albuma Viesnia Jurgita pasakoja Papyvesyje apie tureta neistikimybe savo vyrui Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 3 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune 2 Papyvesio sodyboje lankesi seksualiausia rajono moteris - Laisvune Archeologei Lunai Dragonienei sukanka 50 metu