apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11734 dabar naršo 0 (0)
Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 10 // Vienaturtis // 2021.07.17 // tikra media
284 kb

peržiūrėjo: 35
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Ir štai - pagaliau visų Nycių kaimo gyventojų ilgai, nekantriai laukta akimirka… Jaunavedžiai Batuotas ir Rama Katinai pagaliau su visa svita laimingai sau parvažiuoja namo, į Nycių kaimą… Čia namų šeimininkė, Katilda Neverauskienė prie pat savo sodybos keliuko, šalikelėse, kartu su savo globotine ir tarnaite, pasitinka parvažiuojančią visą Katinų svitą. Jos visos trys automobiliams iš tolo mojuoja su spalvotais balionėliais rankose ir visa širdimi džiaugiasi tuo, kad dar viena nauja Nycių kaimo gyventojų porelė jau sėkmingai susituokė. Tolesnis vestuvių pokylis paskui vyko Neverauskų namuose.. 1998 m. rugpjūčio 27 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Lunos Dragonienes archeologu burelis vykdo naujus kasinejimus Papyvesyje 4 Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 12 Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 11 Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 10 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 55 per karshtimus visi geria skystimus MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 54