apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11735 dabar naršo 0 (0)
Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 13 // Vienaturtis // 2021.07.19 // tikra media
271 kb

peržiūrėjo: 31
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Po Batuoto ir Ramos Katinų vestuvių pokylio, kuris vyko Neverauskų sodybos pirtyje, gerokai po vidurnakčio, visi svečiai palengva jau skirstosi namo. Patys pirmieji iš pirties į nakties tamsą išeina jaunavedžiai Katinai, o paskui - ir visi kiti. Pavargusi Musė jau žiovauja, o Pupsis dairosi į savo rankinį laikrodį. Kaip galų gale baigėsi šita Batuoto ir Ramos santuoka, jūs tai jau gerai žinote - po beveik šešių mėnesių Batuoto žmoną Ramą žiauriai nužudė velniai, ir jis liko vienišas našlys, su mažu sūneliu ant rankų. Paskui Batuoto gyvenime atsirado nauja draugė - stipri kariūnė Ksena Karaliūtė, jo širdis palengva vėl prisipildė naujų jausmų - meilės, džiaugsmo, šilumos ir vilties… 1998 m. rugpjūčio 27 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 57 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 56 Lunos Dragonienes archeologu burelis vykdo naujus kasinejimus Papyvesyje 5 Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 13 Lunos Dragonienes archeologu burelis vykdo naujus kasinejimus Papyvesyje 4 Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 12 Batuoto ir Ramos Katinu vestuves Nyciu kaime 11