apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12300 dabar naršo 1 (2)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija // Vienaturtis // 2021.08.21 // komp. piešiniai
186 kb

peržiūrėjo: 170
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Leiskite jums papasakoti naują poros draugystės istoriją, kuri kartu yra jau ir sena. Nycių kaimo gyventojų, turtuolių Katinų šeimos globotinis Tukas Nykštukas tuo metu buvo jau ką tik išsiskyręs su savo žmona, Kėžių kaimo gyventoja Ingrida Kraštyte, prisiteisė vienas pats auginti savo sūnelį Keną. Iš po sunkių skyrybų buvo vis dar per daug sudirgęs, nusivylęs ir nelaimingas. O tada Tukui netikėtai ėmė ir įvyko lemtinga jo pažintis su mergina – religine fanatike iš Kupiškio miesto. Vieną gražią ir šiltą vasaros dieną Tukas lankėsi Kupiškyje su reikalais, ėjo gatve pro pat bažnyčią, nepastebėjo ant šaligatvio besimėtančios banano žievės, staiga paslydo ant jos ir visu ilgiu kniūbsčias griuvo ant žemės. Nuo to jam iškart pradėjo labai smarkiai skaudėti jo alkūnės ir kelis, Tukas net pradėjo balsu rėkti iš skausmo ir garsiai šauktis pagalbos. Tuo metu iš bažnyčios ėjo kažkokia jauna moteris, kuri tuoj prilėkė prie Tuko ir padėjo jam atsistoti. Kadangi kelio skausmas nepraėjo, moteris Tuką tuoj nuvedė tiesiai į ambulatoriją, parodyti gydytojui, baimindamiesi, kad čia nebūtų kojos lūžis. Bebūdami ten, jiedu pasikalbėjo ir susipažino. Nepažįstamoji prisistatė esanti vardu Vida ir davė nyciečiui savo mobilaus telefono numerį. Na, o gydytojas, viską detaliai apžiūrėjęs, nustatė, kad jokio lūžio visai nėra, tik nubrozdinimas. 2011 m. rugpjūčio 5 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 3 Batuotas Katinas aptiko siurpias paraleles tarp praeities ir dabarties Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 2 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija Lunos Dragonienes archeologu burelis vykdo naujus kasinejimus Papyvesyje 10 Lunos Dragonienes archeologu burelis vykdo naujus kasinejimus Papyvesyje 9 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 65