apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11867 dabar naršo 0 (0)
Jaunikis Jonas, kuris sako - TEIP!! // Vienaturtis // 2021.09.18 // komp. piešiniai
151 kb

peržiūrėjo: 153
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Apie šį Radviliškio rajone gyvenantį kaimo žmogelį visa lietuvių tauta plačiu mastu sužinojo dar 2012 metų pradžioje, iš televizijos ekranų, kada per LNK tv laidą „24 valandos“ žurnalistė Jurgė apsilankė būtent to paties radviliškiečio vyriškio, vardu Jonas, namuose, su juo pasikalbėjo priešais kamerą ir sukūrė su juo gyvą reportažą. Ten Jonas norėjo prieš kamerą susitaikyti su savo gyvenimo drauge, o paskui, nepavykus, bandė ieškotis kitos sau tinkančios moters. Vos tik pamačius pirmąkart šitą kaimietį Joną, iškart visus labai stebino jo išskirtinė išvaizda, vešli, didžiulė plaukų ševeliūra ant galvos ir kitoniška kalbėsenos tartis. Mat tas vyriškis, „jaunikiu“ pramintas Jonas vietoj to kad sakytų žodį „Taip“, visąlaik taria jį tik – „Teip“. Ir būtent dėl to, kad tokia kitoniška jo tartis iš šono žiūrint labai juokingai skamba kitiems, beveik iškart po šios laidos pasirodymo, tas jaunikis Jonas „Teip“ patapo visoje Lietuvoje kone tikrų tikriausia „žvaigžde“: su jo veidu buvo kuriami internetiniai „memai“, o su jo žodeliu „Teip“ - juokingi video įrašai ir net muzikiniai kūriniai. Taip, iš vienos pusės jis gal šitaip ir buvo tapęs savotiškų patyčių taikiniu, bet iš kitos pusės, pačiam Jonui, kuris sako „Teip“, toks jam rodomas dėmesys be galo patiko, jis ir pats ėmė laikyti save „žvaigžde“, tuo naudotis. Paskui, dar tų pačių metų vasarą, jaunikis Jonas „Teip“ drauge dar su trimis kitais Lietuvos jaunikiais – Pranu, Vidu ir Justinu tos pačios TV laidos buvo kartu nuvežti tiesiai į Palangą – kad ten pasižmonėtų ir pabandytų sau gyvenimo drauges susirasti. Visi jų tie nuotykiai yra užfiksuoti video įraše. Prisiminkite tai ir jūs!

https://www.yo utube.com/watch?v=vRhH4R-Udfo< /a>


Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.18 20:20
džiugu, kad pastaruoju metu padaugėjo humoristinio turinio
Vienaturtis
// 2021.09.18 20:48
Aš šio savo piešinio tai tikrai nelaikau humoristiniu, jis tik reprezentuoja TV turinį su tikrai humoristiniu turiniu.
Ar tau, Gabri, šių laidų video jau buvo anksčiau matyti?
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.18 20:59
nuorodos nežiūrėjau. ir teip linksmas darbas
Von
// 2021.09.18 22:37
beveik kaip ir fainas darbelis būtų, jei ne tas užrašas
Vienaturtis
// 2021.09.19 09:23
Šiame darbelyje aš visą piešinį nutapiau su viena "digitaline" programa, o užrašą uždėjau jau su visai kita programa.
Von, tu tik jau nesakyk, kad ir tu šio TV veikėjo visai esi nežinantis ir nematęs?
Von
// 2021.09.19 22:30
Vienaturti, galvoju, jog nelabai svarbu ar su viena ar su dviem programom tą užrašą uždėjai. Jeigu taip norėjosi jo, gal buvo galima užrašyti po darbu, apraše. Vienok, tu autorius tu sprendi, o aš tik naudoju komentarų skilti pagal paskirtį.

Taip, esu matęs šį veikėją internetuose.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Religine fanatike Vida su vyru aptarineja burtininko Tukurucio pasirodyma Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 15 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 14 Jaunikis Jonas, kuris sako - TEIP!! Pusnuoges ir viliojancios jaunos merginos portretas Religine fanatike Vida pro autobuso langa pamate stotyje Tukuruti Tukurutis kalbasi su Kupkinuku Panevezio autobusu stotyje