apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12266 dabar naršo 0 (1)
Gejus daktaras Striochala Kupiskio mieste klastingai uzpuole Batuota Katina // Vienaturtis // 2022.08.30 // komp. piešiniai
255 kb

peržiūrėjo: 339
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaime gyvenantis turtuolis Batuotas Katinas jau seniai nebuvo akis į akį susidūręs asmeniškai su tokiu užpuolimu ir pažeminimu, koks kad buvo įvykęs dabar. Žinia, kad homoseksualus gydytojas iš Panevėžio, Kakarinijus Striochala ir toliau vis dar niekaip nerimsta – jis vos begali tverti, kaip trokšta kuo greičiau pasimylėti su heteroseksualios orientacijos vyru. O pats geriausias pasirinkimas tokiam jo reikalui yra nycietis Batuotas Katinas. Vedamas šio savo liguisto siekio, daktaras gėjus Striochala net metė kuriam laikui savo darbą ir atvyko tiesiai į Kupiškio miestą, kad čia galėtų kartas nuo karto vis stebėti tą Batuotą, jį persekioti ir, pasitaikius palankiai progai, jį pagaliau užpulti. Mat šitas daktarėlis jau seniai suprato, kad geruoju Batuotas vis tiek niekada nesutiks su juo turėti seksualinių santykių, tad geriausia išeitis būtų tai padaryti prieš jo valią. Ne, jokie kiti normalūs gėjai niekada to nedaro, bet Kakarinijus šioje vietoje yra visai kitoks, net linkęs į recidyvą – pasiryžęs padaryti nors ir rimtą nusikaltimą, bet vis tiek pasiekti savo – pasimylėti su nyciečiu vyru. Tądien gėjus Striochala matė Batuotą lankantis Kupiškyje ir jau buvo pilnai pasirengęs viskam – pastebėjo pro kur nycietis dažniausiai vaikšto vienas, lemiamu metu, kai Batuotas ėjo pro vieną skverą, už kampo jau jo laukė pasirengęs Kakarinijus. Jis rankoje laikė chloroformo buteliuką ir juo išmirkytą skudurėlį, tad kai Batuotas ėjo pro jį, iš nugaros pusės žaibiškai puolė ant šio vyro, išsyk su chloroformu užspaudė jam nosį, dėl ko Batuotas dar pasimuistė, bet iš karto apsvaigo, neteko sąmonės ir griuvo ant grindinio... 2022 m. rugpjūčio 29 d.


czmokis
// 2022.08.30 22:32
woha ! ishpis pagaleu sita melyna kashara in shikna !. seip girdejau zmones snekant kad toks likimas rudeni laukia visu kas bus nepasiskiepije :D
Gabrieliusmackevichius
// 2022.08.31 11:21
gal autorius yra bandęs grafičius paišyti? šiame piešiny kažkas paraityta ant sienos. gal teko kada ir rankoje flakonėlį pakratyti?
Vienaturtis
// 2022.08.31 11:57
Gabri, šitas keistas grafiti ant sienos čia likęs dar nuo senų laikų, nuo kokių 2001 metų, kai mieste siautėjo jaunieji paaugliai marozai, tokie kaip Rėmas, Triedulys, Sioma, Marėkas, Užkimėlis.
Vienaturtis
// 2022.09.01 16:37
Man truputį keista, kad šiandien Gabris yra čia toks neaktyvus ir visiškai nieko naujo neparašo...
Įtariu, kad jis šiandien yra nusivedęs savo vaiką prie kurios nors Vilniaus mokyklos, iš tolo jam rodo į tą visą ten šiandien esantį šurmulį, ten pasipuošusius mokinius su gėlių puokštėmis rankose, laimingus tėvelių ir mokytojų veidus ir sako savo vaikui: -"Ir tu vėliau lygiai taip pat atrodysi ir elgsiesi, ir tu vėliau su gėlėmis čia eisi pasveikinti savo būsimos pirmosios mokytojos! Bet su tavimi dar reikia tam padirbėti ir tave didesnį užauginti!" Taigi, supraskim Gabrį teisingai - jis yra tikrai užimtas ir rimtas tėtis!
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.02 13:34
kaip autorius mano: dėl tokio striochalo nesusivaldomumo, jis turėtų būti izoliuotas į kokią nors gydymo ar kalinimo įstaigą? ar tiesiog gauti skiepą kaip modernę bausmę?
Vienaturtis
// 2022.09.02 14:36
Jau buvau prie prie kito piešinio rašęs, kad šito "pediko" Striochalos po tokio jo poelgio neišvengiamai jau laukia tik Pravieniškių "lageris", ir ne kitaip... Ten jau "zekai" su kuo tvirčiausiais klijais jam tuoj pat ant nugaros prilipdys "šliapos" kalinio statusą.
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.02 15:07
ar tu tokio keršto nori dėl begalinės meilės katinams? ar esi iš tų cat people kategorijos žmonių?
Vienaturtis
// 2022.09.02 15:39
Gabri, o tai tu gal norėtum, kad tas daktaras Striochala po tokio savo poelgio visai nesėstų?

Turiu įtarimą, kad tam Striochalai gal ir visai gerai klostytųsi reikalai kalėjimo "šliapyne" - ten jis gi būtų kaip tarsi tarp savų, galėtų drauge kasdien "sodomijas" rengti, gal net ir sutiktų tarp vyrų tikrąją ir didžiąją savo gyvenimo meilę. Galėtų ten jis kažką padaryti savo "nuotaka", arba kuriam vyrui tapti jo "nuotaka". Ten Striochalai būti būtų visai ne bausmė ir ne kerštas, o tikra jam gyvenimo pateikta dovana...
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.02 23:23
dėl savo poelgio kažkur sėsti vis gi turėtų. juk negalima taip, vidury baltos dienos, katinų puldinėti!
Vienaturtis
// 2022.09.03 09:06
Teisingas tavo požiūris į tai, Gabri, tikrai teisingas!
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.04 13:54
o czmokio teisingas? dėl rudens. jau kaip ir ruduo
Vienaturtis
// 2022.09.04 18:39
Tavo - taip, o jo - ne.
Taigi, liūdnoka kad ir vėl taip greitai atėjo ruduo.
Vienaturtis
// 2022.09.04 18:54
Smalsu, ar tu irgi esi jaučiantis didelis palengvėjimą dėl to, kad kai kuriems aplinkiniams dabar rytais vėl reikia ištisai traukti į mokyklą, o tau pačiam jau seniai to nebereikia?
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.05 09:37
tokio palengvėjimo nejaučiu. man mokykla nebuvo kankynė

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tukurutis palydi sunu Larneta, iseinanti mokytis i Kupiskio Profesine mokykla Tukurucio dukra Lilija ryta ruosiasi pradet eiti i penkta klase mokykloje Batuotas Katinas pabudo esantis svetimoje lovoje, su gejumi Striochala Gejus daktaras Striochala Kupiskio mieste klastingai uzpuole Batuota Katina Davatka Vida jos vyras Zydrunas Kupiskyje pamate einant su kitu vyru Mirtis Skrydis