apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12403 dabar naršo 0 (0)
Tukurutis palydi sunu Larneta, iseinanti mokytis i Kupiskio Profesine mokykla // Vienaturtis // 2022.09.02 // komp. piešiniai
169 kb

peržiūrėjo: 322
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojui, jaunajam burtininkui Larnetui Kosmonautui šioji rugsėjo pirmosios diena yra tikrai nepaprasta, išskirtinė – nes jis pradėjo visai naujus savo paties mokslus kitoje mokymosi įstaigoje. Šių metų vasarą Larnetas pagaliau pabaigė mokslus Kėžių kaimo pagrindinėje mokykloje, jau turi savo rankose ir Atestatą, tad paskui visą vasarą vis svarstė, ką galėtų gyvenime veikti toliau, nes būti vien tik burtininku kažkaip nenorėjo. Galop apsisprendė stoti į Kupiškio mieste esančią Profesinę mokyklą ir ten pabandyti pradėt mokytis Apdailininko – statybininko profesijos. O tėvai tam irgi neprieštaravo. Tad pateikus mokyklai reikiamus dokumentus, beliko jau tik laukti rudens. Šią rugsėjo pirmąją Larnetas, pasipuošęs ir su gėlių puokšte mokytojai rankoje, drauge su jį lydinčiu tėčiu Tukuručiu pagaliau ir atvyko tiesiai į Kupiškio Profesinės mokyklos kiemą, kur netrukus įvyko naujų mokslo metų atidarymo šventė ir jau buvo susirinkę daugybė dar Larnetui nepažįstamų, visokias profesijas norinčių išmokti paauglių. Mokytojų kolektyvui pasakius viešą kalbą, nycietis susitiko su savo būsimais profesijos klasiokais, įėjo pagaliau į mokyklos pastatą ir pradėjo ten savo pirmąsias pamokas. Sužinojo, kad ten kasdien bus keturios pamokos po dvi valandas ir kad tenai atvykę mokosi nemažai visokių nedrausmingų paauglių marozų. Bet Larnetas, kaip burtininkas, tikisi ir su jais visai lengvai susitvarkyti. 2022 m. rugsėjo 1 d.


czmokis
// 2022.09.02 18:02
po to kai ishpiso melyna katina i shikna, isdykelis daktaras turetu uzsiimti situ urodu su apvaliom ausim. i jas butu labai smagu irgi pakaisioti savo lytini organa.
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.02 23:25
kaip burtininkas su jais tvarkysis?
Vienaturtis
// 2022.09.03 08:58
Pagyvensim - pamatysim. Juk prieš akis Larneto dabar laukia net visi trys pilni profesinio mokymosi metai.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Vienaturcio seni prisiminimai is Baksenu pradines mokyklos lankymo metu 30 Vienaturcio seni prisiminimai is Baksenu pradines mokyklos lankymo metu 29 Burtininkui Larnetui mokykloje jo klasiokas giria savo paties teva  maroza Tukurutis palydi sunu Larneta, iseinanti mokytis i Kupiskio Profesine mokykla Tukurucio dukra Lilija ryta ruosiasi pradet eiti i penkta klase mokykloje Batuotas Katinas pabudo esantis svetimoje lovoje, su gejumi Striochala Gejus daktaras Striochala Kupiskio mieste klastingai uzpuole Batuota Katina