apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12403 dabar naršo 0 (0)
Burtininkas Larnetas mokykloje nuo stendo uzsiraso kitos dienos pamokas // Vienaturtis // 2022.09.12 // komp. piešiniai
179 kb

peržiūrėjo: 359
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kaip Nycių kaimo gyventojui, jaunajam burtininkui Larnetui Kosmonautui sekasi toliau sau mokytis profesijos Kupiškio „Profesinėje mokykloje“? Tenka pripažinti tai, kad tam Larnetui toje „profkėje“ tikrai gan neblogai sekasi jo mokslai, mokantis Apdailininko – statybininko profesijos, jis ten jau beveik spėjo apsiprasti. Beveik kasdien šioje mokykloje įprasta dienotvarkė – pamokos, pertraukos, pietų ilgoji pertrauka, paskui vėl pamokos, pertraukos ir tada jau ėjimas namo. Nors tai iš šalies ir atrodytų kiek keista, bet Larnetas savo klasėje jau gan visai neblogai susidraugavo su tuo „marozo sūnumi“ – Dinaru Keiniu. Nors tėvai jam ir buvo primygtinai liepę neprasidėti su marozais ir vengti tokių asmenų. Paisydamas savo tėčio jam duodamų nurodymų, jaunasis Dinaras jau įprato rūkyti ir kasdien per pertraukas vis laksto į lauko rūkyklą, pasimėgauti dūmu plaučiuose, ir Larnetą mėgina įkalbėti, kad tas pradėtų, bet Larnetas rūkymui vis dar sako griežtą – NE. Tiesa, dar pirmosiomis dienomis mokykloje pavaduotoja ugdymui bandė Larnetui uždrausti su savimi kuprinėje į mokyklą nešiotis savo burtų lazdelę, bet vaikinas nenusileido, ėjo iki galo, parašė prašymą vadovybei ir dabar jau turi leidimą nešiotis tą burtininko įnagį. Čia tą Larnetą matote stovintį mokyklos koridoriuje ir nuo stendo užsirašantį ant lapelio kitos dienos pamokas – tai būtina daryti, norint nepraleisti pamokų ir būti visada jos tinkamai pasiruošusiam. 2022 m. rugsėjo 12 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.12 21:02
ar ir autoriui teko minti šios profkės slenkstį bei įgyti kokią nors profesiją?
Vienaturtis
// 2022.09.13 08:49
O dabar leiskime mokytis ir išmokti profesijos šiam jaunajam burtininkų sūnui!
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.13 13:36
kokios profesijos diplomą autorius galbūt įsirėminęs, o gal tiesiog įsisegęs į dokumentų papkelę?
Vienaturtis
// 2022.09.13 16:43
Taip, palinkėkime tik visi tam Larnetui kuo dideliausios sėkmės jo moksluose!
Vienaturtis
// 2022.09.14 20:25
Ką jums tereikia žinoti: mano paties profesija yra tik viena ir vienintelė - dailininkas.
Gabrieliusmackevichius
// 2022.09.14 22:28
tai dėl kokių priežasčių nepavyko baigti tos profkės?

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Vienaturcio seni prisiminimai is Baksenu pradines mokyklos lankymo metu 31 Davatka Vida po sutuoktinio isdavystes Kupiskio baznycioje atlieka kunigui ispazinti Davatka Vida guli lovoje su Rimviu, po pirmojo sekso savo gyvenime Burtininkas Larnetas mokykloje nuo stendo uzsiraso kitos dienos pamokas Tinkis Vinkis su draugais po pamoku is Kupiskio rajoniniu autobusu vaziuoja namo samadhi Tinkis Vinkis su draugais po pamoku stotyje lipa i autobusa, vesianti juos namo