apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13564 dabar naršo 0 (0)
VISTU BENDRIJOS vadovas grizta namo is po nesekmingos zukles // Vienaturtis // 2023.03.06 // komp. piešiniai
290 kb

peržiūrėjo: 302
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kaip jau daugeliui gerai ir žinoma tai, Nycių kaime be daugelio kitų jo gyventojų, egzistuoja ir tokia „Vištų Bendrija“, sambūris, įkurtas pačių šio kaimo gyventojų, vištų. Gyvuoja ši vištų organizacija pačiame Nycių kaimo viduryje stovinčiame didžiuliame mediniame kaimo daugiabutyje, ten pat ir gyvena visos savame bute. Šiemet vasarą pastarosios vištos švęs gražų savo sambūrio veiklos jubiliejų. Kadaise, kai „Bendrijos“ būstinės antrajame aukšte veikė kaimo laikraščio „Bendrijos žinios“ redakcija, čia buvo daug daugiau judesio, o dabar jau daug metų čia tvyro vis labiau palengva stiprėjanti stagnacija. Bet dabar ne apie tai – piešinyje matote šios „Vištų Bendrijos“ vadovą Poną Gaidį, nusiminusį grįžtantį namo be laimikio, iš po poledinės žūklės gretimame Alpėnų kaime. Poną Gaidį prie pat būstinės durų pasitinka jo paties žmona, Kalbanti Vištytė, kolegės kitos vištos ir jos nėra labai patenkintos tuo, kad jų sambūrio vadovas iš po tokios poledinės žūklės kitame kaime esančiame tvenkinyje grįžta visai be jokio laimikio, taip nieko ir nepagavęs, visas pavargęs ir apsnigtas. Liūdnokas dabar tam Ponui Gaidžiui gyvenimas – sensta jis, namie žiemą mažai tėra rimtos veiklos, artėja pensijinis amžius, o šiandien dar ir nenusisekė jam žvejyba. 2023 m. kovo 5 d.


Vienaturtis
// 2023.03.06 16:52
Atsimenu, kad kadaise vilnietis tapytojas Gabrielius buvo savaip nupiešęs savąją vištų organizaciją, o pas mane vištos yra visiškai kitokios, tad ir dėl to kitaip aš piešiu savąją jų suburtą kaimo "Vištų Bendriją".
Anderzak
// 2023.03.06 17:40
fainos spalvos

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kupkinukas ir Gabija apsipirke ruosiasi iseiti is Maximos Kupiskyje Burtininke Irena su Moters diena sveikina jos vyras Tukurutis Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasiokus, rymancius per pertrauka prie vyru tualeto VISTU BENDRIJOS vadovas grizta namo is po nesekmingos zukles Davatka Vida Pribeldaite lankosi Kupiskio renovuotoje viesojoje Bibliotekoje Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie vaziavima i mokykla, pro langa matant sniega Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie gautus is kitu mokiniu kramtomos gumos lipdukus