apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13563 dabar naršo 0 (0)
Kupkinukas ir Gabija apsipirke ruosiasi iseiti is Maximos Kupiskyje // Vienaturtis // 2023.03.08 // komp. piešiniai
195 kb

peržiūrėjo: 279
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kupiškio mieste gyvenantys sutuoktiniai Kupkinukas ir Gabija Rubliauskai laikosi dabar kuo puikiausiai ir tikrai ypač jie jau laukia to tikrojo ateisiančio pavasario. Šių metų pavasario gale bus jau lygiai metai laiko, kaip abudu sutuoktiniai Rubliauskai su savo abiem dukrelėm, Šarūne ir Augustina su visam laikui vėl yra grįžę gyventi į Kupiškį ir čia ruošiasi pasilikti ilgam. Jau vos už gero mėnesio Kupkinuko vyresniajai dukrelei Šarūnei sukaks 12 metų, tad dukrai būsimo jos gimtadienio proga abu tėvai norėtų suruošti ką nors įspūdingo ir ypatingo. O čia jūs matote abudu sutuoktinius Kupkinuką ir Gabiją iš po apsipirkimo jau besiruošiančius eiti iš Kupiškyje esančio didžiojo prekybos centro „Maxima“ į savo namus. Nelaukdama rytdieną būsiančios Moters dienos šventės, Gabija neiškentė ir šioje parduotuvėje pati sau nusipirko gražią tulpių puokštę. Kadangi abu Rubliauskai turi mieste savo darbus ir gerai uždirba pinigų, galima dėl to kartais ir leisti sau kažką geresnio ar įdomesnio parduotuvėse nusipirkti... 2023 m. kovo 7 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie susipykima su astuntokemis kelyje einant namo Batuotas Katinas telefonu kalbasi su chuligano Mareko buvusia klases aukletoja Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie juokingai pasibaigusia pamoka istorijos kabinete Kupkinukas ir Gabija apsipirke ruosiasi iseiti is Maximos Kupiskyje Burtininke Irena su Moters diena sveikina jos vyras Tukurutis Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasiokus, rymancius per pertrauka prie vyru tualeto VISTU BENDRIJOS vadovas grizta namo is po nesekmingos zukles