apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13564 dabar naršo 0 (0)
Archeologe Luna Dragoniene zvalgosi po Panevezio autobusu stoti // Vienaturtis // 2023.03.17 // komp. piešiniai
175 kb

peržiūrėjo: 248
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Panevėžio mieste gyvenančią archeologę Luną Dragonienę šį saulėtą pavasario rytą reikalai ėmė ir netikėtai atvedė tiesiai į Panevėžio miesto centre esančią autobusų stotį. Skubėdama per tos autobusų stoties teritoriją, Luna žvalgėsi aplinkui ir netikėtai jos akys užkliuvo už čia stovinčio autobusų sustojimo ženklo, rodančio Kupiškio važiavimo kryptį. Sustojo ir iškart sau viduje susimąstė, kad jau tikrai labai seniai bebuvo ji pati kada važiavusi keliu to Kupiškio link ir dar juo labiau su autobusu. Dabar gi ta Luna jau senokai net ir iki kitų miestų niekur nebevažinėja su paprastu autobusu, nes gi turi nuosavą savo automobilį. O kai ši archeologė prisimena savo turėtas keliones į Kupiškio kraštą, iškart ji tuo pačiu visada ir prisimena savo turėtus nuotykius su Nycių kaimo gyventojais. Kaip bebūtų, o iš to kaimo Lunai yra likę tik patys smagiausi atsiminimai... 2023 m. kovo 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Archeologe Luna Dragoniene eina link gatveje stovincio savo automobilio Maserati Baltas pastatas zalioje pieveleje Archeologe Luna Dragoniene ruosiasi pasiimti pinigu is prekybos centro bankomato Archeologe Luna Dragoniene zvalgosi po Panevezio autobusu stoti Batuotas Katinas aptiko irodymu, kad chuliganas Marekas galimai visuomet buvo kenkejas Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie pirmasias ryto keliones su mokyklos autobusu Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie susipykima su astuntokemis kelyje einant namo